Kurs elektryka – szkolenia na uprawnienia elektryczne: świadectwa kwalifikacji E.

Kurs przygotowuje do egzaminu na stanowisku elektryka – eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV i powyżej 1 kV – tzw. uprawnienia elektryczne.

Prowadzimy kursy na uprawnienia elektryczne w następujących miastach: Częstochowa, Bełchatów, Gliwice, Wrocław, Łódź, Opole, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Toruń, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Szczecin, Zielona Góra, Rzeszów, Lublin, Kielce sprawdź aktualne terminy szkoleń elektryków w tych miastach

Warunki przyjęcia na kurs elektryczny:

– przynajmniej podstawowe wykształcenie
– ukończony 18 rok życia

Kurs elektryka prowadzony jest w formie wykładów i kończy się egzaminem przed Energetyczną Komisją Kwalifikacyjną. Wydawane uprawnienia elektryczne w formie świadectwa kwalifikacji są ważne przez okres 5 lat i należy je odnawiać.

 

Podczas szkolenia elektryków poruszane są tematy:
– przepisy ogólne i wybrane zagadnienia,
– obowiązki osób na stanowisku elektryka E,
– organizacja pracy przy urządzeniach   elektroenergetycznych G1,
– ochrona od porażeń w do 1 kV i powyżej 1 kV,
– układy sepciowe,
– ochrona odgromowa i przepięciowa,
– sprzęt ochronny na stanowisku pracy elektryka,
– BHP przy urządzeniach, instalacjach i sieciach   elektroenergetycznych, ochrona p.poż,
– zasady dysponowania mocą urządzeń   przyłączonych do sieci;

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Kurs na uprawnienia elektryczne dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu końcowego przed komisją Energetyczną. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV i powyżej 1 kV.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych na uprawnienia elektryczne.