Szkolenie autoklawy – kurs obsługi autoklawów.

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień do obsługi autoklawów (sterylizatorów, wyparzarek)

Prowadzimy kursy obsługi autoklawów w następujących miastach: Częstochowa, Bełchatów, Gliwice, Wrocław, Łódź, Opole, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Toruń, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Szczecin, Zielona Góra, Rzeszów, Lublin, Kielce   sprawdź aktualne terminy szkoleń na autoklawy w tych miastach

Kurs obsługi autoklawów składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i kończy się egzaminem przed komisją energetyczną i wydaniem przez nich stosownego świadectwa kwalifikacji w zakrsie eksploatacji urzadzeń i instalacji: autoklawów. Szkolenie ma na celu przygotowanie słuchaczy do egzaminu kwalifikacyjnego na uprawnienia E – obsługa autoklawów (wyparzarek, sterylizatorów).

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Podczas szkolenia poruszane są następujące zagadnienia:

– podstawowe akty prawne dotyczące eksploatacji autoklawów
– wybrane zagadnienia z termodynamiki
– budowa, przeznaczenie i zasada działania autoklawów
– obsługa, bieżąca konserwacja
– przepisy BHP, PPOŻ, I Pomoc

Kurs obsługi autoklawów dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu końcowego. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci cieplnych typu autoklawy.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych z obsługi autoklawów.