Kurs napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych – butli.

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień UDT na obsługę i napełnianie przenośnych zbiorników ciśnieniowych o pojemności pow. 350 cm³ cieczami lub gazami: propan – butan np. rozlewnie gazu, powietrzem, tlenem, CO2, azot, gazy oddechowe dla płetwonurków, straży pożarnych, policji itp. o pojemności powyżej 350 cm3.

Warunki przyjęcia na kurs:
– ukończone 18 lat,
– przynajmniej wykształcenie podstawowe,

Kurs napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych – butli trwa 32 godz. i kończy się egzaminem przed UDT oraz wydaniem stosownego zaświadczenia kwalifikacyjnego ważnego bezterminowo. Zaświadczenie kwalifikacyjne UDT uprawnia do obsługi i napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Podczas szkolenia na napełnianie zbiorników ciśnieniowych omawiane są następujące zagadnienia:

– wykonywanie dozoru technicznego dla zbiorników przenośnych – butli, ich badania i naprawy,

– ogólne wiadomości o właściwościach fizycznych i chemicznych gazów ,

– konstrukcja zbiorników przenośnych i ich zasadnicze parametry,

– konstrukcje i zasadnicze wymagania dla osprzętu,

– znakowanie zbiorników przenośnych, kody barwne etykiety ostrzegawcze,

– zajęcia praktyczne: napełnianie zbiorników ciśnieniowych – czynności robocze i kontrolne;

Kurs napełniania butli dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji butli – przenośnych zbiorników ciśnieniowych.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych na napełnianie butli ciśnieniowych. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.