Kurs na dźwigi – windy towarowe i osobowe.

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 4 os.)

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień UDT kat. ID lub IID na obsługę dźwigów towarowych, osobowych,
szpitalnych lub budowlanych.

Kurs obsługi dźwigów towarowo – osobowych składa się z części teoretycznej i praktycznej oraz kończy się egzaminem przed UDT. Wydawane uprawnienia na obsługę dźwigów towarowo – osobowych (wind) w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT są ważne bezterminowo i mogą być wydane w dwóch kategoriach:

– IID – uprawnia do obsługi dźwigów budowlanych towarowych i/lub towarowo – osobowych,
– ID – towarowych i/lub szpitalnych;

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Podczas zajęć na szkoleniu omawiane są następujące zagadnienia tematyczne:

– eksploatacja dźwigów towarowo – osobowych w świetle przepisów UDT,
– podział i klasyfikacja dźwigów,
– uprawnienia ID i IID,
– budowa dźwigów,
– obowiązki operatora dźwigów tzw. wind,
– BHP,
– zajęcia praktyczne na dźwigu

Kurs obsługi dźwigów towarowo – osobowych dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji dźwigów towarowo – osobowych.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów dźwigów towarowych i osobowych. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.