Kurs na wymianę butli gazowych wózków widłowych.

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 5 os.)

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień do bezpiecznej obsługi – wymiany butli gazowych LPG w wózkach jezdniowych podnośnikowych.

Szkolenie na wymianę butli gazowych w wózkach widłowych składa się z części teoretycznej i praktycznej (8 h) oraz kończy się egzaminem wewnętrznym.Wydawane uprawnienia na wymianę butli gazowych wózków widłowych w formie zaświadczenia o ukończeniu kursu są ważne bezterminowo na terenie całej Polski.

Podczas zajęć na szkoleniu omawiane są następujące zagadnienia tematyczne:
– budowa butli gazowych, typy i oznaczenia,
– czynności związane z wymianą butli gazowych,
– BHP podczas wymiany butli LPG propan – butan,
– pokaz wymiany butli przez instruktora,
– BHP,
– samodzielna wymiana butli gazowych, sprawdzanie szczelności instalacji LPG;

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Kurs wymiany butli gazowych w wózkach widłowych dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb.  Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji urządzeń technicznych zasilanych gazem LPG.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe.