Odnowienie uprawnień elektrycznych, gazowych i cieplnych – świadectw kwalifikacji.

 Świadectwa kwalifikacyjne wydane dotychczas na okres bezterminowy

zachowują ważność do dnia 3 maja 2010 r.

 Chcesz szybko ponowić uprawnienia elektryczne tzw. świadectwa kwalifikacji przyjdź do nas, a zrobisz to w ciągu jednego dnia. Organizujemy egzaminy w zakresie przedłużenia ważności świadectw kwalifikacyjnych. Ponowione uprawnienia w formie świadectwa kwalifikacyjnego będą ważne przez okres kolejnych 5 lat.

Odnowienie uprawnień prowadzimy w następujących miastach: Częstochowa, Bełchatów, Gliwice, Wrocław, Łódź, Opole, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Toruń, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Szczecin, Zielona Góra, Rzeszów, Lublin, Kielce   sprawdź aktualne terminy szkoleń w tych miastach

Odnowienie uprawnień dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu końcowego. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci cieplnych elektroenergetycznych, cieplnych oraz gazowych.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych.