Wózki widłowe ze zmiennym wysięgiem – kurs na ładowarki teleskopowe

 (dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 3 osób)

Organizujemy profesjonalne szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień na operatora ładowarek teleskopowych (tzw. wózków widłowych specjalizowanych ze zmiennym wysięgiem). Szkolenie kończy się uzyskaniem uprawnienia UDT kat. IWJO.

Warunki przyjęcia na kurs:
– przynajmniej podstawowe wykształcenie,
– ukończony 18. rok życia,
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu operatora wózków widłowych (ośrodek współpracuje z lekarzem z zakresu profilaktyki).

Kurs na ładowarki teleskopowe składa się z części teoretycznej i praktycznej. Szkolenie kończy się egzaminem przed komisją egzaminacyjną z Urzędu Dozoru Technicznego. Uprawnienia do wykonywania zawodu operatora wózka widłowego wydawane są w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT w kat. IWJO. Są ważne bezterminowo na terenie całej Polski.

Dodatkowo istnieje możliwość starania się o wydanie certyfikatu ważnego w państwach UE, który wydaje UDT – CERT z Warszawy.

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Kurs operatora wózków widłowych ze zmiennym wysięgiem – ładowarek teleskopowych dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji wózków widłowych ze zmiennym wysięgiem tzw. ładowarek teleskopowych.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla pastwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów ładowarek teleskopowych. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.