Kurs i egzamin na uprawnienia gazowe E i D.

Szkolenia gazownicze w zakresie uzyskania uprawnień na eksploatację lub dozór urządzeń, instalacji i sieci gazowych – Gr. 3 np. na podłączanie kuchenek gazowych, odbiorników paliw gazowych, pieców gazowych itp.

Prowadzimy kursy na uprawnienia gazowe w następujących miastach: Częstochowa, Bełchatów, Gliwice, Wrocław, Łódź, Opole, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Toruń, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Szczecin, Zielona Góra, Rzeszów, Lublin, Kielce   sprawdź aktualne terminy szkoleń na uprawnienia gazowe w tych miastach

Warunki przyjęcia na kurs gazowy:

Kurs na uprawnienia gazowe składa się z części teoretycznej i kończy się egzaminem przed Energetyczną Komisją Kwalifikacyjną. Wydawane uprawnienia gazowe w formie świadectwa kwalifikacji są ważne przez okres 5 lat i należy je odnawiać.

Podczas szkolenia poruszane są następujące zagadnienia:

– przepisy ogólne i wybrane zagadnienia,

– obowiązki osób na stanowisku E – eksploatacji urządzeń, instalacji i   sieci gazowych,

– obowiązki osób na stanowisku D – dozoru urządzeń, instalacji i   sieci gazowych

– organizacja pracy przy urządzeniach gazowych z Gr III,

– BHP przy urządzeniach, instalacjach i sieciach gazowych,

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Kurs na uprawnienia gazowe dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu końcowego przed komisją Energetyczną. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci gazowych.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych na uprawnienia gazowe.