Kurs na wózki widłowe – szkolenie na uprawnienia operatora wózka widłowego

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 4 os.)

Kurs na kierowce – operatora wózków widłowych podnośnikowych wszystkich typów z napędem spalinowym, akumulatorowym lub na gaz propan – butan LPG z egz. przed UDT.

Warunki przyjęcia na kurs:
– przynajmniej podstawowe wykształcenie
– ukończony 18 rok życia
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu kierowcy – operatora wózków widłowych z napędem silnikowym (ośrodek współpracuje z lekarzem profilaktykiem).

Kurs na wózki widłowe składa się z części teoretycznej i praktycznej w tym szkolenie na wymianę butli gazowych LPG w wózku widłowym i kończy się egzaminem przed komisją egzaminacyjną z Urzędu Dozoru Technicznego.

Wydawane uprawnienia na wózki widłowe w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT są ważne bezterminowo na tereie całej Polski. Można również starać się o wydanie CERTYFIKATU ważnego w państwach UE, który wydaje UDT – CERT z Warszawy.

 Posiadamy Certyfikat Ośrodka Doskonalenia Kadr w Mysłowicach (obecnie UDT Gliwice) nadzorowanego przez Ministra właściwego ds. Gospodarki uprawniającego nas do prowadzenia kursów oraz nadawania uprawnień z zakresie „Kierowca – operator wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym”. Program nauczania nr: 1175/IX/2006 r.

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

 

Prowadzimy również kursy na ładowarki teleskopowe – tzw. wózki jezdniowe podnośnikowe specjalizowane ze zmiennym wysięgiem kat. IWJO (uprawnienia wydaje UDT)

 

 

Prowadzimy również kursy na wózki widłowe specjalne, w których operator wózka jest podnoszony do góry wraz z ładunkiem – kat. IWJO (uprawnienia wydaje UDT)

Kurs operatora wózków widłowych dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji wózków widłowych wszystkich typów.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla pastwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów wózków widłowych. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.

Imienne zezwolenie do prowadzenia wózka widłowego wydawane przez pracodawcę