Kurs na pompy, wentylatory, urządzenia wentylacji, klimatyzacji i chłodnicze.

 Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień obsługi pomp, wentylatorów, urządzeń wentylacji, klimatyzatorów i chłodniczych.

Ten kurs prowadzimy w następujących miastach: Częstochowa, Bełchatów, Gliwice, Wrocław, Łódź, Opole, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Toruń, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Szczecin, Zielona Góra, Rzeszów, Lublin, Kielce   sprawdź aktualne terminy szkoleń w tych miastach

Warunki przyjęcia na kurs:

– przynajmniej podstawowe wykształcenie
– ukończony 18 rok życia;

Kurs obsługi pomp,wentylatorów,urządzeń wentylacji i klimatyzacji składa się z części teoretycznej i praktycznej oraz kończy się egzaminem przed komisją kwalifikacyjną. Wydawane uprawnienia na obsługę urządzeń w formie świadectwa kwalifikacyjnego są ważne przez okres 5 lat i należy je odnawiać.

Zapraszamy również na Szkolenie F-GAZY dla osób zajmujących się zawodowo usługami związanymi z zastosowaniem substancji zubożających warstwę ozonową lub fluorowanych gazów cieplarnianych np. monterów klimatyzacji.

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Podczas kursu poruszane są następujące zagadnienia:
– budowa i zasada działania pomp,wentylatorów,urządzeń klimatyzacji i chłodniczych,
– wielkości charakterystyczne danych urządzeń,
– czynności przy obsłudze podczas uruchamiania, zatrzymywania
– sposoby regulacji,
– urządzenia do automatycznej regulacji ciśnienia,
– przepisy w zakresie BHP, P.POŻ, ratownictwa medycznego, ochrony środowiska;

Kurs obsługi pomp, wentylatorów, wentylacji i urządzeń klimatyzacji dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu końcowego. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci cieplnych typu: pompy,wentylatory,urządzenia wentylacji i klimatyzacji.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych .