Kurs obsługi agregatów prądotwórczych.

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień eksploatacji agregatów – zespołów prądotwórczych.

Prowadzimy kursy obsługi agregatów w następujących miastach: Częstochowa, Bełchatów, Gliwice, Wrocław, Łódź, Opole, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Toruń, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Szczecin, Zielona Góra, Rzeszów, Lublin, Kielce   sprawdź aktualne terminy szkoleń na agregaty prądotwórcze w tych miastach

Warunki przyjęcia na kurs:
– przynajmniej podstawowe wykształcenie
– ukończony 18 rok życia;

Kurs obsługi agregatów prądotwórczych składa się z części teoretycznej i praktycznej oraz kończy się egzaminem przed komisją kwalifikacyjną. Wydawane uprawnienia na agregaty prądotwórcze w formie świadectwa kwalifikacyjnego są ważne przez okres 5 lat i należy je odnawiać.

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Podczas kursu obsługi agregatów poruszane są następujące zagadnienia:
– budowa i zasada działania agregatów prądotwórczych,
– wielkości charakterystyczne danych urządzeń,
– czynności przy obsłudze agregatów prądotwórczych podczas uruchamiania, zatrzymywania
– sposoby regulacji,
– przepisy w zakresie BHP, P.POŻ, ratownictwa medycznego, ochrony środowiska;

Kurs obsługi agregatów prądotwórczych dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu końcowego. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji zespołów prądotwórczych – agregatów.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych na agregaty prądotwórcze.