Kurs na wyciągi towarowe – windy dekarskie

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 4 os.)

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień na operatora wyciągów towarowych budowlanych tzw. wind dekarskich – uprawnienia UDT w kat. IWT – wyciągi towarowe.

 Warunki przyjęcia na kurs:

– przynajmniej podstawowe wykształcenie
– ukończony 18 rok życia
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu operatora wyciągów towarowych (ośrodek   współpracuje z lekarzem profilaktykiem)

Kurs na wyciągi towarowe budowlane – windy dekarskie składa się z części teoretycznej i praktycznej i kończy się egzaminem przed komisją egzaminacyjną z Urzędu Dozoru Technicznego.
Wydawane uprawnienia na wyciągi towarowe w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT w kat. IWT i są ważne bezterminowo na terenie całej Polski. Można również starać się o wydanie CERTYFIKATU ważnego w państwach UE, który wydaje UDT – CERT z Warszawy.

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Podczas zajęć na kursie poruszane są następujące zagadnienia:

– przepisy Dozoru Technicznego

– budowa dźwigów budowlanych

– eksploatacja dźwigów

– wyciągi towarowe budowlane

– windy dekarskie

– eksploatacja dźwigów

– zabezpieczenia elektryczne i mechaniczne

– bezpieczeństwo i higiena pracy

– zajęcia praktyczne

Kurs obsługi wyciągów towarowych: wind dekarskich dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji wind dekarskich.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.