kursy na hds,uprawnienia na hds,kursy na żurawie samochodowe hds,szkolenia operatorów hds wieluń,sieradz,łódź,opole,wrocław,warszawa,bełchatów,częstochowa,piotrków trybunalski,olesno,kluczbork,poznań,kraków,katowice,śląsk

Kurs na żurawie HDS.

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 3 os.)

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień operatora żurawi przeładunkowych HDS w kat. IIŻ – UDT.

Warunki przyjęcia na szkolenie:
– ukończone 18 lat,
– przynajmniej wykształcenie podstawowe
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy jako operator żurawi HDS (ośrodek współpracuje z   odpowiednim lekarzem profilaktykiem);

Kurs operatora żurawi HDS składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i kończy się egzaminem państwowym przed komisją UDT. Wydawane uprawnienia na żurawie HDS w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT są ważne bezterminowo i uprawniają do obsługi żurawi samochodowych typu HDS przenośnych – przeładunkowych, przewoźnych lub leśnych.

Podczas kursu poruszane są tematy:
– wiadomości o dozorze technicznym,

– ogólne wiadomości o żurawiach HDS,

– podział na typy: przeładunkowe, przewoźne,   leśne

– budowa żurawi,

– obowiązki operatorów żurawi,

– bezpieczeństwo i higiena pracy,

– zajęcia praktyczne na żurawiu HDS,

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Kurs operatora żurawi samochodowych HDS dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji żurawi przenośnych HDS.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów żurawi HDS. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.