kursy na wózki widłowe,uprawnienia na wózki widłowe,kursy na widlaki,szkolenia operatorów wózków widłowych,kursy na widlaki wieluń,wieruszów,działoszyn,pajęczno,praszka,bełchatów,łódź,częstochowa,opole,piotrków trybunalski,sieradz,olesno,kępno

Kurs na wózki widłowe – szkolenie na uprawnienia operatora wózka widłowego

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 4 os.)

Kurs na kierowce – operatora wózków widłowych podnośnikowych wszystkich typów z napędem spalinowym, akumulatorowym lub na gaz propan – butan LPG z egz. przed UDT.

Warunki przyjęcia na kurs:
– przynajmniej podstawowe wykształcenie
– ukończony 18 rok życia
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu kierowcy – operatora wózków widłowych z napędem silnikowym (ośrodek współpracuje z lekarzem profilaktykiem).

Kurs na wózki widłowe składa się z części teoretycznej i praktycznej w tym szkolenie na wymianę butli gazowych LPG w wózku widłowym i kończy się egzaminem przed komisją egzaminacyjną z Urzędu Dozoru Technicznego.

Wydawane uprawnienia na wózki widłowe w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT są ważne bezterminowo na tereie całej Polski. Można również starać się o wydanie CERTYFIKATU ważnego w państwach UE, który wydaje UDT – CERT z Warszawy.

 Posiadamy Certyfikat Ośrodka Doskonalenia Kadr w Mysłowicach (obecnie UDT Gliwice) nadzorowanego przez Ministra właściwego ds. Gospodarki uprawniającego nas do prowadzenia kursów oraz nadawania uprawnień z zakresie „Kierowca – operator wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym”. Program nauczania nr: 1175/IX/2006 r.

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

kursy na ładowarki teleskopowe,kursy na wózki widłowe z wysięgiem,uprawnienia na ładowarki,uprawnienia na wózki widłowe IWJO

 

Prowadzimy również kursy na ładowarki teleskopowe – tzw. wózki jezdniowe podnośnikowe specjalizowane ze zmiennym wysięgiem kat. IWJO (uprawnienia wydaje UDT)

 

kurs na wózki widłowe wysokiego składowania,kursy na wózki widłowe do komisjonowania, uprawnienia IWJO wózki specjalne,kursy na wózki widłowe operator podnoszony wraz z ładunkiem

 

Prowadzimy również kursy na wózki widłowe specjalne, w których operator wózka jest podnoszony do góry wraz z ładunkiem – kat. IWJO (uprawnienia wydaje UDT)

Kurs operatora wózków widłowych dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji wózków widłowych wszystkich typów.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla pastwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów wózków widłowych. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.

Imienne zezwolenie do prowadzenia wózka widłowego wydawane przez pracodawcę