Kurs na układnice magazynowe

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 5 os.)

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień na operatora układnic magazynowych – uprawnienia UDT w kat. IU.

Warunki przyjęcia na kurs:

– przynajmniej podstawowe wykształcenie
– ukończony 18 rok życia
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu operatora układnic magazynowych (ośrodek   współpracuje z lekarzem profilaktykiem).

Kurs na układnice magazynowe składa się z części teoretycznej i praktycznej i kończy się egzaminem przed komisją egzaminacyjną z Urzędu Dozoru Technicznego. Wydawane uprawnienia na układnice magazynowe w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT w kat. IU są ważne bezterminowo na terenie całej Polski. Można również starać się o wydanie CERTYFIKATU ważnego w państwach UE, który wydaje UDT – CERT z Warszawy.

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Podczas zajęć na kursie obsługi układnic poruszane są następujące zagadnienia:

– przepisy Dozoru Technicznego

– budowa układnic magazynowych

– eksploatacja układnic

– typy układnic magazynowych

– zastosowanie układnic

– eksploatacja układnic

– zabezpieczenia elektryczne i mechaniczne

– bhp, zajęcia praktyczne

Kurs obsługi układnic dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji układnic magazynowych.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów układnic magazynowych. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.