Podest ruchomy samojezdny – kursy na podnośniki koszowy.

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 4 osób)

Oferujemy profesjonalne szkolenia w zakresie uzyskania uprawnień operatora podestów ruchomych samojezdnych (czyli tzw. podnośników koszowych) montowanych na podwoziu samochodowym. Są to uprawnienia UDT w kat. IP.

Kurs obsługi podnośników koszowych składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i kończy się egzaminem przed komisją kwalifikacyjną UDT. Po ukończonym szkoleniu osobie uczestniczącej w zajęciach wydawane są uprawnienia na podesty ruchome samojezdne w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego w kat. IP, Uprawnienia te ważne są bezterminowo na terenie całej RP. UDT za dopłatą wydaje również Certyfikat ważny w krajach UE.

Podczas prowadzonych kursów omawiane są następujące zagadnienia:

– typy podestów ruchomych samojezdnych,

– budowa podestów ruchomych,

– charakter czynności operatora przed, w trakcie i po pracy,

– BHP podczas obsługi urządzenia,

– zajęcia praktyczne,

– wiadomości o UDT.

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Kurs operatora podnośników koszowych dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji podestów ruchomych samojezdnych na podwoziu samochodowym.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów podnośników koszowych na samochodach. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.

 

Zapraszamy również na: kurs konserwatora podnośników koszowych oraz świadczymy usługi w zakresie wynajmu podnośników.