Kursy na podnośniki koszowe - podesty ruchome samojezdne.

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 4 os.)

Oferujemy profesjonalne szkolenia w zakresie uzyskania uprawnień operatora podestów ruchomych samojezdnych (czyli tzw. podnośników koszowych) montowanych na podwoziu samochodowym. Są to uprawnienia UDT w kat. IP.

Dzięki swojej mobilności, wysokiej stabilności i funkcjonalności, podnośniki koszowe są chętnie wykorzystywane przez rodzime firmy przy pracach konserwacyjnych i konstrukcyjnych. Doświadczony operator podnośnika koszowego bez problemu znajdzie pracę w branży konstrukcyjnej, inspekcji bezpieczeństwa, energetyce i przy organizacji różnego rodzaju imprez – wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba wykorzystania podnośnika koszowego.

Kurs obsługi podnośników koszowych składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i kończy się egzaminem przed komisją kwalifikacyjną UDT.

Po ukończonym szkoleniu osobie uczestniczącej w zajęciach wydawane są uprawnienia na podesty ruchome samojezdne w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego w kat. IP.

Uprawnienia te ważne są bezterminowo na terenie całej RP. Ponadto UDT za dopłatą wydaje również Certyfikat ważny w krajach UE.

Zapisz się na kurs na podesty ruchome dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Zagadnienia omawiane podczas zajeć
  • typy podestów ruchomych samojezdnych,
  • budowa podestów ruchomych,
  • charakter czynności operatora przed, w trakcie i po pracy,
  • BHP podczas obsługi urządzenia,
  • wiadomości o UDT.
Ile trwa kurs na podnośniki koszowe?

Aby praca była wykonywana w sposób bezpieczny, niezbędna jest wiedza o obsługiwanej maszynie i doświadczenie w pracy operatora – dlatego na nasz kurs składają się zajęcia teoretycznie i praktyka z wykorzystaniem podnośników koszowych.

Zajęcia z teorii: 25 godzin

Zajęcia praktyczne: 10 godzin

Co możemy dla ciebie zrobić?

Kurs operatora podnośników koszowych – dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji podestów ruchomych samojezdnych na podwoziu samochodowym.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów podnośników koszowych na samochodach. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje kurs na podnośniki koszowe?

Cena kursu na podnośniki koszowe uzależniona jest od kilku czynników, a najważniejszym jest wielkość grupy biorącej udział w zajęciach. W przypadku grup zorganizowanych cena może się zaczynać już od 480zł przy grupie 12 osób. Aktualną cenę znajdziesz w tym cenniku.

W jakich miasta prowadzony jest kurs?

Nasz kurs operatora podnośników koszowych organizujemy w Wieluniu i wielu innych miastach regionu. W przypadku grup zorganizowanych jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs na podnośniki hydrauliczne i teleskopowe w takich miastach jak Białystok, Lublin, Kielce i okolice.

Gdzie znajdę pracę po tym kursie?

Jako operator podnośnika koszowego znajdziesz pracę praktycznie wszędzie tam, gdzie potrzebni są ludzie pracujący na wysokości: budowlańcy, malarze, konserwatorzy, energetycy, personel odpowiedzialny za nadzór, a nawet strażacy korzystają z podnośników koszowych.

Czy muszę odnawiać uprawnienia?

Nie, nie musisz odnawiać uprawnień. Uprawnienia na podnośniki koszowe w kategorii IP są ważne bezterminowo na terenie całej Polski. Ponadto, za dodatkową opłatą, możesz uzyskać od UDT certyfikat upoważniający cię do pracy na podnośnikach koszowych w całej Unii Europejskiej. Jeżeli tylko chcesz, w przyszłości możesz wyrobić dodatkowe uprawnienia na podesty ruchome w kategorii IIP.

Co się stanie jeżeli nie zdam egzaminu przed UDT?

Możesz powtarzać egzamin przed UDT tyle razy, ile będziesz tego potrzebował. Nie bój się porażki. Nasi instruktorzy odpowiednio przygotują Cię do egzaminu. Z naszych dotychczasowych kursantów aż 96% osób zdawało egzamin na podnośniki koszowe przy pierwszym podejściu.