Kurs obsługi kas fiskalnych.

 

Szkolenie przygotowuje do nabycia umiejętności w zakresie samodzielnego obsługiwania urządzeń fiskalnych dla osób chcących zawodowo zajmować się obsługą kas fiskalnych.

Kurs obsługi kas fiskalnych trwa 8h i składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i kończy się egzaminem wewnętrznym oraz wydaniem stosownego zawiadczenia o ukończeniu kursu obsługi kas fiskalnych zgodnie ze wzorem MEN. Ze względu na swoją mobilność nasz wykładowca jest w stanie dojechać i przeprowadzić szkolenie na kasy fiskalne na terenie nastepujących miast: Wieluń, Sieradz, Olesno, Pajęczno, Wieruszów, Praszka, Kępno, Łodź, Opole, Wrocław, Częstochowa, Kluczbork oraz Bełchatów.

 

Program szkolenia może być dowolnie modyfikowany w zależności od potrzeb i posiadanej już wiedzy przez słuchaczy z zakresu obsługi kas fiskalnych.

 
Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Podczas szkolenia poruszane są następujące zagadnienia:

– podstawowe akty prawne
– organizacja pracy kasjera
– odpowiedzialność materialna
– kody kreskowe
– podatek od wartości dodanej
– budowa elektronicznych kas fiskalnych
– ćwiczenia praktyczne na kasie fiskalnej

 

uprawnienia sep cena kurs na dźwigi gazownik z uprawnieniami warszawa uprawnienia dzwig konserwacja suwnic rzeszów ile trwa kurs na operatora żurawia wieżowego montaż klimatyzacji kurs kurs instalacji klimatyzacji kurs zwyżki dźwig samojezdny kurs