Świadczymy usługi elektryczne dla osób prywatnych i firm.

Telefon bezpośredni do Elektryka: 504 632 940

 

Nasz elektryk świadczy usługi elektryczne.

Posiadamy stosowne kwalifikacje elektryczne do 1 kV oraz powyżej 1 kV w zakresie Eksploatacji i Dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wraz z uprawnieniami do wykonywania prac kontrolno – pomiarowych.

Zakres świadczonych usług elektrycznych.

Urządzenia i instalacje

Podłączamy urządzenia do istniejącej już instalacji elektroenergetycznej.

Kompleksowo wykonujemy różnego rodzaju instalacje elektryczne według indywidualnych projektów.

Pomiary kontrolno - ochronne

Posiadamy uprawnienia oraz sprzęt do wykonywania obowiązkowych pomiarów kontrolno – ochronnych budynków mieszkalnych, instalacji odgromowych, oporności izolacji, ochrony przeciwporażeniowej.

Pogotowie elektryczne

Jesteśmy do Twojej dyspozycji również w przypadku awarii, napraw i usterek instalacji elektrycznej tj. wyrwane gniazdka elektryczne, uszkodzone przewody, naprawa rozdzielni oraz skrzynek elektrycznych, wymiana uszkodzonych opraw elektrycznych i wiele innych.

Porady

Podpowiadamy w doborze najodpowiedniejszych urządzeń i instalacji. Współpracujemy z wieloma producentami urządzeń i instalacji elektroenergetycznych zapewniając tym samym najlepsze ceny na rynku wraz z montażem.

Posiadamy stosowne uprawnienia elektryczne tzw. SEP, które uprawniają nas do wykonywania prac na stanowisku elektryka czyli eksploatacji i Dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV jak i powyżej 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu oraz wykonywania prac kontrolno – pomiarowych.

Świadczymy usługi tzw. pogotowia elektrycznego w zakresie doraźnej pomocy elektryka: wymiany uszkodzonych przewodów i instalacji elektrycznych, podłączania urządzeń i wszelkich źródeł światła, podłączanie sprzętu AGD, płyt indukcyjnych, montaż gniazd siłowych, wymiana bezpieczników, montaż oświetlenia – wieszanie żyrandoli, listwy i oświetlenie LED, różnego rodzaju podświetlenia wg. projektu klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka w zakresie montażu urządzeń i instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Świadczymy usługi elektryczne na terenie miast Wieluń, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Bełchatów, Wieruszów, Widawa, Błaszki, Warta oraz Złoczew

Podłączmy również do istniejących już instalacji elektrycznych wszelkiego rodzaju odbiorniki elektryczne, urządzenia techniczne, itp.