uprawnienia na ładowarki, kursy na ładowarki teleskopowe,kursy na wózki widłowe ze zmiennym wysięgiem wieluń,sieradz,łódź,bełchatów,wrocław,opole,kraków,częstochowa,warszawa,katowice,śląsk

Kurs na ładowarki teleskopowe – wózki widłowe ze zmiennym wysięgiem

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 3 os.)

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień na operatora ładowarek teleskopowych tzw. wózków widłowych specjalizowanych ze zmiennym wysięgiem – uprawnienia UDT kat. IWJO.

Warunki przyjęcia na kurs:
– przynajmniej podstawowe wykształcenie
– ukończony 18 rok życia
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu operatora ładowarek teleskopowych (ośrodek współpracuje z lekarzem profilaktykiem).

Kurs na ładowarki teleskopowe składa się z części teoretycznej i praktycznej i kończy się egzaminem przed komisją egzaminacyjną z Urzędu Dozoru Technicznego. Wydawane uprawnienia na ładowarki teleskopowe w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT w kat. IWJO są ważne bezterminowo na terenie całej Polski. Można również starać się o wydanie CERTYFIKATU ważnego w państwach UE, który wydaje UDT – CERT z Warszawy.

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Kurs operatora wózków widłowych ze zmiennym wysięgiem – ładowarek teleskopowych dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji wózków widłowych ze zmiennym wysięgiem tzw. ładowarek teleskopowych.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla pastwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów ładowarek teleskopowych. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.