Kurs spawacza – szkolenia spawaczy na uprawnienia spawalnicze.

Prowadzimy szkolenia i kursy na spawacza metodą MAG, TIG oraz Gazowe.

W dniu 30.10.2017 r. rozpoczyna się kurs w zakresie metod 135 (MAG), 141 (TIG).
Termin zgłoszeń: do 20.10.2017 r. Po szersze informacje prosimy o kontakt telefoniczny 609 496 356 w godz. 8¹⁵ do 9°° lub 14°° do 15°°

Kursy spawaczy składają się z części teoretycznej i praktycznej oraz kończą się egzaminem przed komisją egzaminacyjną Instytutu Spawalnictwa oraz wydaniem przez nich stosownego uprawnienia w językach polsko/angielsko/niemiecko/francuskim. Szkolenia spawalnicze prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z kilkunastoletnim stażem w zarządzaniu pracami spawalniczymi.

kursy spawaczy,szkolenia na uprawnienia spawalnicze wieluń,sieradz,wieruszów,kępno,olesno,pajęczno,bełchatów,kluczbork,praszka

 

Szkolenia spawaczy
Uprawnienia na spawacza cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ponadto uprawnienia uzyskane u nas są honorowane w krajach UE.
Zajęcia praktyczne prowadzone są na spawalni wyposażonej w odpowiednie urządzenia i pomoce dydaktyczne.
Zaufało nam już wiele firm z miast Wieluń, Sieradz, Wieruszów, Kępno, Olesno, Pajęczno, Bełchatów, Praszka oraz Kluczbork.

Posiadamy niezbędne licencje i atesty do prowadzenia tego typu szkoleń zawodowych. Prowadzimy również okresowe egzaminy spawaczy i przedłużanie uprawnień. Firma istnieje na rynku od 1993 roku.