Kurs na podesty ruchome
(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 4 os.)

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień operatora podestów ruchomych tzw. platform roboczych, zwyżek w kat. IP lub IIP z egzaminem przed UDT.

Kurs obsługi podestów ruchomych prowadzony jest zgodnie z programem Urzędu Dozoru Technicznego i składa się z części teoretycznej oraz praktycznej oraz kończy się egzaminem przed komisją kwalifikacyjną UDT. Po ukończonym kursie wydawane są uprawnienia na podesty ruchome danego typu w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT ważnego bezterminowo na terenie całej RP. Za dopłatą UDT CERT wydaje również Certyfikat w języku Polsko – Angielskim i wtedy uprawnienia są honorowane w krajach UE.

Uprawnienia UDT na podesty ruchome mogą być wydane w dwóch następujących kategoriach:

IP podesty ruchome przejezdne: wolnobieżnych, przewoźne oraz samojezdne,
IIP podestów ruchome: wiszące masztowe i stacjonarne;

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Podczas zajęć na kursie obsługi podestów ruchomych omawiane są następujące zagadnienia:

– typy podestów ruchomych: nożycowe, teleskopowe, przegubowe, przewoźne, przejezdne wolnobieżne

– budowa podestów ruchomych

– czynności operatora podestów przed, w trakcie i po pracy

– BHP podczas obsługi platform roboczych

– wiadomości o UDT

– zajęcia praktyczne

Kurs operatora podestów ruchomych dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji podestów ruchomych

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów podestów ruchomych. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.