kursy na suwnice,uprawnienia na suwnice,szkolenia operatorów suwnic wieluń,sieradz,łódź,opole,wrocław,warszawa,bełchatów,częstochowa,piotrków trybunalski,olesno,kluczbork,poznań,kraków,katowice,śląsk

 Szkolenie – uprawnienia na operatora suwnic

(dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce dla min. 4 osób)

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień operatora suwnic sterowanych z poziomu roboczego – IIS, w tym bezprzewodowo lub suwnic sterowanych z kabiny – IS lub suwnic specjalistycznych.

Warunki przyjęcia na kurs:
– ukończone 18 lat,
– przynajmniej wykształcenie podstawowe,
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku operatora,

Kurs na suwnice kończy się egzaminem państwowym przed komisją UDT. Wydawane uprawnienia na operatora w formie zaświadczenia kwalifikacyjne są ważne bezterminowo i uprawniają do obsługi urządzeń danego typu.

Podczas kursu na operatora omawiane są następujące zagadnienia:
– wiadomości o dozorze technicznym,
– ogólne wiadomości o urządzeniach,
– maszynoznawstwo specjalistyczne: budowa, eksploatacja,
– obowiązki operatora przed rozpoczęciem pracy,
– obowiązki operatora w trakcie pracy i po jej zakończeniu,
– bezpieczeństwo i higiena pracy,
– zajęcia praktyczne z obsługi urządzeń IIS lub IS.

Zapisz się na kurs dzwoniąc do nas na numer 504 556 709 lub skorzystaj z formularza.

Kurs operatora suwnic dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z uprawnieniami operatorów i konserwatorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji suwnic hakowych sterowanych z poziomu roboczego w tym bez przewdowe oraz suwnic sterowanych z kabiny

Zajęcia teoretyczne, praktyczne jak i późniejszy egzamin mogą odbywać się w dogodnych dla państwa terminach. Szkolenia prowadzimy również w weekendy. Dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji cenowej, sprawdź nasz aktualny cennik szkoleń grupowych operatorów suwnic. Wszyscy słuchacze na kursach otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe zawierające zbiór kontrolnych pytań egzaminacyjnych UDT wraz z odpowiedziami.